KABAN MODELLERİ

 

Her mevsim çekici görünmek isteyen kadınların kış ayları için de yaptıkları kaban modelleri tercihleri sıra dışı, özgün ve şık tasarımlar oluyor. Üst ve alt giyim kadar dış giyim koleksiyonuyla da dikkat çeken Pimood, zarif ve elegan kaban, mont, manto, trençkot modelleri ile modayı yakından takip eden kadınlara güzel ve farklı alternatifler sunuyor. Dış giyim konusunda sıradanlıktan uzak olmak isteyen, soğuk ve yağışlı havalarda da stilinin gücünü sokaklara taşımak isteyen kadınlar için iddialı ve göz alıcı kaban modelleri Pimood Kadın Giyim Koleksiyonu’nda radarlara takılıyor.

 

Kışın Öne Çıkan Kadın Mont Kaban Modelleri 

 

Kışın sıradanlığından sıyrılıp, soğuk havanın gün içerisindeki enerjimize olumsuz etki etmemesinin en etkili yollarından biri de, sıradışı desenler ve renklerle buluşan kadın mont kaban modelleri diyebiliriz. Sokak modasında kombinin her parçası oldukça dikkat çekerken, mont, kaban, manto ve trençkot seçimleri ilk göze çarpan ve şıklığın ilk vurgusunu yapan parçalardan oluyor. Böyle düşünen kadınlar için de uzun kaban, trençkot, manto modelleri ile kısa mont modelleri yarışır hale geliyor ve stilin kodlarına göre tercihler şekillenebiliyor. Pimood kadını için, zamansız şıklık, trendlerle itinayla harmanlanmış gösterişli ama kullanım kolaylığı sağlayan tasarımlar ön plandadır her zaman. Bu noktadan yola çıkan Pimood da, her ürün kategorisinde olduğu gibi kaban, mont kategorisinde de iddiayı göz ardı etmeden, kolay kombinlenebilir ve minimalliğin yanında detaylarla, renklerle, desenlerle zenginleştirilmiş modelleri tercih ediyor. 

 

Birbirinden Renkli Uzun Kaban Modelleri

 

Soğuk havalarda genelde dış giyimde soğuk ve klasik renkler tercih edilse de, Pimood bu standardın dışına çıkarak oldukça renkli, sıcacık uzun kaban modelleri ile kış aylarının soğuğunu bertaraf ediyor. Giyen her kadın için kendini özel hissettiren, zarif kumaşlarla ve desenlerle tasarlanan uzun kaban modelleri, geçici bir parça olmaktan çok uzak, adeta bir klasik haline geliyor. Böylece kış kombinlerinizin en dikkat çekici parçası kaban olurken, siz de bu tüm gözleri üzerine toplayan stiliniz ile güçlü ve elegan bir duruş sergilerken, anın tadını çıkarıyor olacaksınız. 


 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR