1 2 >

ELBİSE MODELLERİ

 

Işıltılı ve zarif giyinmekten hoşlanan kadınlar için tasarlanan Pimood elbise modelleri, elbise sever hanımlara rahatlığı ve cazibeyi de beraberinde sunuyor. Krep kumaşın asaleti ile buluşan renkler ve modeller, klasik giyimi seven ancak ayrıcalıklı olmaktan ve kusursuz görünmekten keyif alan kadınlar için güzel seçenekler sunuyor. Elbiselerin üste oturan formları, ölçülü dekolteleri ve mükemmel duruşu giyen her kadını güçlü stilleriyle öne çıkarıyor. Günlük kullanımda ya da ofis stillerinde çok tercih edilen krep elbise modelleri, mini elbise ve midi boy elbise olarak farklı seçeneklerde tasarlanarak her kadının beğenisini topluyor. Günlük elbise tercihlerini daha rahat ve spor tarzda yapmak isteyenler için de Pimood, farklı elbise modelleri ile koleksiyonunu her gün ayrı bir modelle zenginleştiriyor. 

 

Mini ve Midi Boy Elbise Modelleri İle Şıklığı Yakalayın

 

Elbise koleksiyonunda göze çarpan saten ve brokar kumaştan tasarlanmış mini elbise modelleri farklı ve özel stillere sahip olmak isteyen kadınlar için güzel alternatifler sunuyor. Kumaşlarının yanında renkleri ve desenleri ile öne çıkan bu modeller, midi boy elbise modellerinden olan gömlek elbise ve basic elbiseler ile yarışıyor. Özellikle bu modeller ısınan hava ile birlikte hem şık hem kullanışlı hem de göz alıcı yazlık elbise arayışına cevap oluyor. Koleksiyonda ayrıca günlük elbise modelleri dışında şık kokteyller, etkinlikler ve geceler için tercih edilebilecek göz alıcı haute couture tasarımlar bulunuyor. Her biri sanat eseri sayılabilecek ince işçilik, kaliteli kumaş, kusursuz detaylarla hazırlanan haute couture elbise modelleri de yine farklı bir çizgi de elbise arayanların tercihi oluyor. 


Göz Alıcı Siyah Elbise Modelleri İle Stilinizi Güçlü Kılın

 

Siyah elbise her kadının gardrobunu süsleyen en kilit parçalar arasındadır. Zor zamanların kurtarıcısıdır. İşte tam da böyle anlarda kurtarıcınız olmak isteyen pek çok siyah elbise modeli Pimood elbise koleksiyonunda beğeninize sunuluyor. Krep elbise, saten elbise gibi farklı dokularda karşımıza çıkan siyah elbise modelleri, aynı zamanda farklı tasarımlarıyla da göz kamaştırıyor. İster mütevazi bir akşam yemeği için isterseniz de şık bir davet için sizi göz alıcı kılacak güzel alternatifler sunuyor.