Yeni Yıl Ruhuna Yakışır Bir Kıyafet: Kırmızı Elbise

pimood, kırmızı elbise, kırmızı elbise modelleri, kırmızı mini elbise, kırmızı yırtmaçlı elbise, kırmızı kısa elbise, saten kırmızı elbise, kırmızı saten elbise, kırmızı abiye, kırmızı abiye elbise, kırmızı abiye modelleri, kırmızı kalem elbise

YENİ YIL RUHUNA YAKIŞIR BİR KIYAFET: KIRMIZI ELBİSE

2022 yılına sayılı günler kala, “yılbaşı gecesi ne giysek?” soruları kafalarda belirmeye başladı bile. İlk etapta herkesin aklına yeni yıl ruhuna yakışır bir kıyafet olan kırmızı elbise geldiğine göre, ben de bu yazımda kırmızı elbise modelleri ile yapılan kombinleri ve onların sokak stillerine yansımalarını inceledim. Umarım klasikten uzak olan bu modelleri seversiniz. İddialı kırmızıyı sade modellerle dengelemek günlük giyimde bence kırmızının en uygulanabilir hali. Aynı sadeliği gece şıklığına taşımak da tabiki mümkün. Bu yılbaşında abartılı kombinlerden uzak durmak, daha sade ama yine de göz alıcı olmak istiyorsanız, yazıyı okumaya devam edin.

 

1- Triko Kırmızı Kısa Elbise Tam da Ev Partileri için İdeal

Bu yılbaşında triko bir kırmızı kısa elbise ile kutlamaya katılmaya ne dersiniz? Triko elbiselerin günlük kullanımda ve ev organizasyonlarında tercih edilmesini çok seviyorum. Hem rahat hem de şık bir model arayanlar için triko elbiseler güzel bir alternatif olabilir. Kırmızı triko elbise ile şık bir ayakkabı, iddialı takılar ve doğal saç makyaj ikilisi tercih ederseniz, yeni yıla göz alıcı ama sade bir kombinle başlangıç yapabilirsiniz.

 


2021 2022 Sezonuna Damga Vuracak Mont ve Kaban Modelleri için tıklayın.


2- Kırmızı Kokteyl Elbisesi İle Yeni Yıl Ruhuna İmza Atmak İstiyorum Diyorsanız,

Aradığınız şıklığı kırmızı kokteyl elbisesi ile yakalayabilirsiniz. Ne olursa olsun, şıklık ve elegantlık istiyorum diyorsanız, bir çift stiletto ile dar kesim bir kırmızı kokteyl elbisesinden başka bir şeye ihtiyacınız yok. Gardırobunda olmazsa olmazlarından sayılabilecek kırmızı elbise ile sadece yılbaşı gecesinde değil farklı özel günlerinizde de harikalar yaratabilirsiniz. 

 


3- Kırmızı Saten Elbise İle Doğal Bir Görünüm

Kırmızı da saten kumaş da kendi alanlarında oldukça iddialılar. Hele ikisi aynı tasarımda buluşuyorsa, ortaya harika bir sonuç da çıkabilir, facia bir görüntüde. O nedenle kırmızı saten elbise ile olabildiğince doğal bir görüntü yakalamak önemli. Bunun için doğal saç ve makyajın yanında, ufak renkli detaylarla da kıyafeti günlük stile uydurabilir kırmızı algısını biraz kırabilirsiniz. 

 


4- Kırmızı Abiye İle Rock Chic Olmak Mümkün Mü?

Farklı stilleri bir araya getirerek oluşturulan lookları çok beğeniyorum. Tülden yapılmış kırmızı bir abiye elbise oldukça iddialı ve tam bir prenses stili, üstüne bir deri ceket, tercihe göre ayaklara da şık bir çizme ya da topuklu bir sandalet, ortaya rock chic bir görüntü çıkıyor. Bir anda prenses görünüm yerini bambaşka bir stile bıraktı. Yeni yılı böyle bir lookla şaşırtmaya ne dersiniz?Tulum Modelleri İle Stilinizi Konuşturun, yazımızı okumak için tıklayın.


5- Kırmızı Elbise de Tercihin Uzun mu Kısa mı?

Kırmızı kısa elbise modelleri kadar uzun elbise modelleri de günlük stillerde tercih ediliyor. Hatta gömlek elbise tasarımında bir kırmızı uzun elbise bence sıradan olmanın çok ötesinde, bambaşka bir noktaya taşıyor giyeni. Kombinle ters köşe seçilen ayakkabı ve çanta ikilisi de modaya bakış açınızı göstermeye yetiyor.

 


6- Kusursuz Bir İşçilikle Hazırlanmış Kırmızı Kalem Elbise ve Mükemmel Şıklık

İşte kalite ve işçiliğin konuştuğu tasarımlardan biri kırmızı kalem elbise. Her kadının gardırobunda olması gereken modellerden biri, hayat kurtarıcı parça. Seçilen aksesuarlarla gece şıklığına da gündüz stiline de ayak uydurabilen kilit tasarım kırmızı kalem elbise. Bu yıl kendinize hediye almak istiyorsanız, kırmızı kalem elbise modelleri ayrıcalıklı bir tercih olabilir. 

 

 

Peki bizim koleksiyonumuzda yer alan kırmızı elbise modelleri neler, gördünüz mü?  
Etiketler: kırmızı elbise, kırmızı elbise modelleri, kırmızı mini elbise, kırmızı yırtmaçlı elbise, kırmızı kısa elbise, saten kırmızı elbise, kırmızı saten elbise, kırmızı abiye, kırmızı abiye elbise, kırmızı abiye modelleri, kırmızı kalem elbise
Aralık 20, 2021
Listeye dön