Ruj Renkleri: 2021 Yılının Merak Edilen En Trend Rujları

pimood, ruj, ruj renkleri, kırmızı ruj, bordo ruj, kiremit rengi ruj, gül kurusu ruj, şeftali rengi ruj, dudak rengi ruj, kahverengi ruj, pembe ruj, mor ruj

RUJ RENKLERİ: 2021 YILININ MERAK EDİLEN EN TREND RUJLARI

Yaz aylarında sadece bir ruj sür çık diyenlerden misiniz, yoksa full makyajım olmadan yaz olsa bile asla çıkmam diyenlerden misiniz? :) Her iki koşulda da ruj sürmeden sokağa çıkamadığımıza göre, 2021 yılının en trend ruj renkleri dosyasını incelemeye geldi sıra. Özellikle yaz aylarında kıyafetler çok renkli, daha önceki yazdığım yazılardan görünen o. Kombinler var gücüyle renk savaşlarına girmişken, ruj renkleri için durum aynı mı bakalım. Tabi bir de olmazsa olmaz renklerimiz var, bir klasik olmuş, asla vazgeçilmeyen. Tüm bu renklerin yanında bir de trend ruj renkleri nelermiş, inceleyelim ve sonrasında doğru alışverişe…


 

“Makyaj Bazı Nedir? Nasıl Kullanılır?” yazımızı okumak için tıklayın.

 

2021’in Trend Ruj Renkleri

 

Kiremit Rengi Ruj

Kırmızı ve kahverengi arasında bir renk olan kiremit rengi ruj bu yaz için ortalığı kasıp kavuruyor. Özellikle gece makyajı için daha uygun olan kiremit rengi ruj renk tonu aralığıyla her kadının aradığına cevap oluyor. Size yakışacak tonda kiremit rengi ruj alternatifini bu yaz makyaj çantanıza ekleyebilirsiniz.

 


Gül Kurusu Ruj

Gül kurusu ruj bu yılın 2021 trend ruj renkleri arasında yer alıyor. Sıcak yaz günlerinde de rahatlıkla kullanabileceğiniz gül kurusu ruj pembe tonlarını sevenler için ideal bir renk. Ayrıca ıslak görünümlü olanları yaz için kışkırtıcı durmuyor mu?


“Aydınlatıcı (Highlighter) İle Işıltılı ve Doğal Bir Makyajın Sırrı” yazımızı okumak için tıklayın.

 

Şeftali Rengi Ruj

Pembe tonlarını kendine yakıştırmayanlar için şeftali rengi ruj ideal bir seçim olacaktır. Özellikle 2021 yılının öne çıkan renklerinden olan şeftali rengi ruj kahverengi, siyah ya da beyaz ağırlıklı kombinlerinizle hoş bir ahenk yakalayacaktır. 

 


Dudak Rengi (Nude) Ruj

Rujun en doğal hali, dudak rengi ruj. Dudaklarınızda abartısız, doğal bir renk olsun istiyorsanız, dudak renginizde ruj tercih edebilirsiniz. Dudak rengi (nude) ruj ile hem çok doğal bir görüntü elde edersiniz hem de sağlıklı ve bakımlı dudaklara sahip olursunuz. Ayrıca makyajınıza da doğal bir bitiş sağlarsınız. Asla Modası Geçmeyen Ruj Renkleri

Her mevsim tercih edilen, makyaj çantalarının olmazsa olmaz renkleri. Onlara zamansız rujlar ya da asla modası geçmeyen ruj renkleri de diyebiliriz. Onlar birer klasik. Her kadının gönlünde ayrı bir yeri olan klasik ruj renklerini inceleyelim şimdi de.

 


“8 Adımda Işıldayan ve Bronz Görünümlü Makyaj” için tıklayın.

 

Kırmızı Ruj

Hangi kadın kırmızı ruj tercihine hayır diyebilir ki. Ben onlardan değilim en azından. :) Kırmızı ruj çok iddialı ama bir o kadar da elegan bir duruş veriyor sürene. Kırmızı ruj kullanırken diğer makyaj miktarına ve tonlarına dikkat etmek gerekiyor. Kırmızı dudakları vurgulamaksa amaç, göz makyajını olabildiğince sade yapmalı, doğallıktan uzaklaşmamaya dikkat etmeli diye düşünüyorum.
 

Bordo Ruj

Bordo ruj genellikle gece makyajında daha yoğun şekilde kullanılan ve kadınların asla vazgeçmek istemediği ruj renkleri arasında yer alıyor. Hemen her kadın için klasik rujlardan olan bordo ruj da aynı kırmızı ruj gibi sade ve doğal makyajın tamamlayıcısı olmalı. Bordo ruj kullanırken, abartılı göz makyajından kaçınmalı.


Pembe Ruj

Ne kırmızı, ne bordo ne de diğer trend ruj renkleri bana göre değil, pembeden vazgeçmem diyorsanız, pembe ruj seçimi de bir klasik, unutmayın. Diğer iki klasik rengin aksine, gündüz makyajında da rahatlıkla kullanılabilen bu soft rengin bir çok tonu yine kadınların beğenisini topluyor. Hatta daha canlı tonları da yine iddialı makyajın anahtarı olabiliyor. 


 


Siyah Ruj

Her kadına göre olmasa da, siyah ruj da marjinal tarzın göstergesi niteliğinde. Gösterişli, bir o kadar da aykırı ve sert bir görünüm katıyor kullanana. Kahverengi Ruj

Kahverengi ruj da siyah ruj gibi oldukça iddialı bir seçim. Farklı bir tarz yaratmak için denenebilir diye düşünüyorum. Kıyafet ve makyaj kombini önemli tabi. 


 

Mor Ruj

Yine bir çok tonuyla kadınların beğenisini toplayan, iddialı ama bir o kadar klasik olmuş bir renk, mor ruj. Kendine güvenen, güçlü bir stile sahip her kadının çekinmeden denemesi gereken bir ruj rengi. Henüz bu rengi deneyimlemediyseniz, önümüzdeki günler cesaretinizi toplayıp mor ruj edinmek için uygun diye düşünüyorum. :) 
Etiketler: ruj, ruj renkleri, kırmızı ruj, bordo ruj, kiremit rengi ruj, gül kurusu ruj, şeftali rengi ruj, dudak rengi ruj, kahverengi ruj, pembe ruj, mor ruj
Temmuz 05, 2021
Listeye dön