Mom jean kombinleri 2021

pimood, siyah mom jean kombinleri, beyaz mom jean kombinleri, mom jean altına bot, mom jean kombin yaz, yırtık mom jean kombinleri, bej mom jean kombinleri, mavi mom jean kombinleri, gri mom jean kombinleri, mom jean gömlek kombini, mom jean ceket kombini

MOM JEAN KOMBİNLERİ 2021

Anne jeani olarak da tanımladığımız, 80’lerden günümüze taşınan en kıymetli jean modellerinden biri de mom jean olsa gerek. 2000’li yılların başından bu yana döne dolaşa trend listelerine giren ve farklı kombinlerle yaratıcılığı zirvelere çıkaran mom jean kombinleri yine 2021 yılının gözdesi olmaya aday. İlk bakışta kombin yapması zor gibi görünse de, uygun parçaların buluşması sonucu ortaya etkileyici ve cool kombinler çıkarmak mümkün. Yaz, kış hatta dört mevsim mom jean kombin seçimlerinden vazgeçemeyenlere, mom jean kombin önerisi almak isteyenlere bol seçenekli bir stil yazısı hazırladım. Hadi şimdi klasik mavi bir mom jean ya da farklı renk ve modellerdeki mom jean örnekleriyle neler yapılabilir bir bakalım. 

 

Ayrıca 2021 yaz şort kombinleri ile harikalar yaratmak istiyorsanız, "2021 Şort Kombinleri İle Bu Yaz Trendi Yakalayın" yazımıza tıklayın.

 

 

 

 

 

Yırtık Mom Jean Kombinleri İle Modern ve Asi Duruş Kaçınılmaz

Yırtık jeanler her zaman asi bir stile gönderme yapar. Ama konu yılların eskitemediği mom jean olunca nostaljik bir parçayla buluşan asi ruh ortaya modern ve cool bir hava katar. Kazaklarla ve t-shirtlerle rahatça oluşturabileceğiniz yırtık mom jean kombinleri ile yaz kış rahat ve şık görünebilirsiniz, seçtiğiniz üstü jeaninizin içine sokmayı unutmamak şartıyla. 

 

 

Mom Jean Gömlek Kombini İle Şıklık Yarışına Siz de Katılın

Yüksek belli mom jean ile kombin yaparken bel bölgesinin vurgulanması önemlidir. Aksi halde vücudu formsuz gösterecek bir model olması kaçınılmaz. O nedenle mom jean ile kombin oluştururken üzerinize giyeceğiniz parçaların ya kısa olması ya da uzun ise de parçayı  jeaninizin içerisine sokmanız, daha iyi bir görüntü almanızı sağlayacaktır. Gömlek kombinlerinde de bu durum aynıdır. Mom jean gömlek kombini oluştururken gömleğinizi mutlaka jeaninizin içine sokun. Gömleğiniz ne kadar şık ve gösterişliyse, kombininiz de o kadar şık ve alımlı olacaktır, unutmayın. Tabi ki bir çift topuklu eşliğinde...

 

 

Mom Jean Ceket Kombini İle Maskülen Duruşa Feminen Dokunuş

Mom jean ceket kombini yapmak biraz riskli olabilir. Burada önemli olan doğru kesim parçaları bir araya getirebilmektir. Mom jean yüksek bel ve bol kesim olduğu için ceket seçiminde dar ve üste oturan bir model tercih ederseniz, kombini dengelemiş olursunuz. Aksi halde jean bol, ceket oversize kesim olursa sizi olduğunuzdan kilolu gösterecektir. Böyle bir kombinde stiletto tercih etmeniz de yine daha uzun ve ince görünmenizi sağlayacaktır. Sözün kısası, maskülen bir kombine feminen dokunuşlar ile ortaya harikalar çıkarabilirsiniz.

 

 

Şimdi de renklerine göre mom jean kombinlerini inceleyelim. Ne dersiniz?

Renklerine Göre Mom Jean Kombinleri

Mom jean renklerinden en çok tercih edilenler klasik mavi, beyaz, gri, siyah, bej ise, şimdi o renkteki jeanlerle nasıl kombinler oluşturabiliriz, bir bakalım.

 

1- Beyaz Mom Jean Kombinleri

Beyaz mom jean ile bembeyaz bir kombin yaparsanız, hem tek renk trendini stilinize yansıtmış olursunuz hem de zahmetsiz bir şıklığa adım atmış olursunuz. 

 

2- Gri Mom Jean Kombinleri

Gri mom jean ile siyah hakimiyetini kırıp ortaya çok çekici bir kombin çıkarabilirsiniz. Özellikle sonbaharda deri ceketle de gri mom jean kombinleri sizi rock-chic bir stile ulaştıracaktır.

 

 

3- Siyah Mom Jean Kombinleri

Her mevsimin vazgeçilmezi siyah mom jean kombinleri özellikle kış aylarında sizi bir adım öne çıkaracaktır. Blazer ceket ve oxford ayakkabı ile tercih edeceğiniz siyah mom jean ile maskülen looklar sizi farklı kılacaktır.

 

 

4- Mavi Mom Jean Kombinleri

Özellikle taşlanmamış mavi mom jean tam da 80’lerin anne jeanini anımsatarak, nostaljik esintiler katıyor kombine. Bu kombini modernize etmek için basic parçalardan yardım alabilirsiniz. Ayrıca mavi mom jean kombinleri ile zahmetsiz şıklık için topuklu ayakkabılar ve zincir saplı çantalar size eşlik edebilir.

 

 

5- Bej Mom Jean Kombinleri

Sizce de bejin beyazla olan uyumu, tam da yaz aylarının insana dinginlik veren hissi gibi değil mi? Bej mom jean ile crop bir basic t-shirt sıcak yazı ferahlatacak parçalar arasında sayılabilir. Ayrıca ferah görüntünün yanında bej mom jean kombinleri bronz teninizle de uyum içerisinde olacaktır.

 

 

Renklerine göre mom jean kombinlerini de incelediğimize göre, en son mevsim kışa dönerken mom jean altına bot nasıl giyilir, bir de onunla ilgili örnek vermek istiyorum. Çünkü mom jean kombinleri ile dört mevsim bir arada olabileceğimizden yazımın başında bahsettim. :)

 

2021 yazının moda renkleri için yazımıza tıklayın.

 

Mom Jean Altına Bot Giyerken Bitişler Önemli

Mom jean altına bot giyerken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur, jeanin paça boyunun bittiği yerde ya da biraz altında botun bilek kısmının başlaması olmalıdır. Eğer mom jeaninizin boyu nispeten uzunsa onu kıvırarak da kullanabilirsiniz. Jeanin altına giyeceğiniz bilekte biten botlar o zaman daha hoş duracaktır. Botun jean paçasından içeri girmesi hem rahatlığınız açısından sıkıntı oluşturur hem de güzel bir görüntü yaratmaz. 

 

 

 

Etiketler: siyah mom jean kombinleri, beyaz mom jean kombinleri, mom jean altına bot, mom jean kombin yaz, yırtık mom jean kombinleri, bej mom jean kombinleri, mavi mom jean kombinleri, gri mom jean kombinleri, mom jean gömlek kombini, mom jean ceket kombini
Haziran 02, 2021
Listeye dön