Bol pantolon kombinleri ile Yaza Damga Vurun!

pimood, beyaz pantolon kombinleri, kıyafet kombinleri, günlük kombinler, siyah pantolon kombinleri, bol paça pantolon kombinleri, ispanyol paça pantolon kombin, geniş pantolon kombinleri, siyah ispanyol paça pantolon kombin, bol paça jean kombinleri

BOL PANTOLON KOMBİNLERİ İLE YAZA DAMGA VURUN!

Son yıllarda bol pantolon kombinleri oldukça revaçta. Bol pantolon ile doğru kombin yapılan parçalar sayesinde hem daha uzun hem daha cool hem de rahat olabilirsiniz. Buradan yola çıkarsak, günlük kombinler arasında oldukça fazla tercih edilen geniş pantolon kombinleri ile bu yazı da oldukça stil sahibi bir şekilde geçirebilirsiniz. Hem de belki de hiç denemediğiniz şekillerde denemeler yaparak. Nasıl mı? Kombin ipuçlarını yazının devamında bulabilirsiniz. 

 

Mom Jean Kombinleri için yazımıza tıklayın.

 

Bol Paça Pantolon Kombinleri İle 2021 Yazına Giriş

Havaların ısınmaya başladığı bugünlerde ince, tiril tiril bol paça pantolon kombinleri kurtarıcınız olacak. Pamuklu kumaşlardan canlı renkler ve desenlerle tasarlanmış modeller ile günlük kıyafet kombinleri oluştururken rahatlığınızı da ön planda tutabilirsiniz. Giyene bohem bir hava da katan bu konforlu ve şık pantolonlar kısa üstler ve sandaletlerle de çok hoş duracaktır. 

 


 

 

İspanyol Paça Pantolon Kombinleri İle Sıcak Yaz Günlerinde Parıldayın

İspanyol paça pantolon herkesin çok sevdiği bir model olmamakla birlikte, uygun vücut ölçülerine sahipseniz kesinlikle denemeniz gereken modeller arasında yer almalı diye düşünüyorum. Özellikle uzun bacak boyu ve ince bacaklara sahipseniz, basic tişörtlerin ya da gömleklerin altına çok yakışacak bir pantolon modelidir. Eğer pantolonun boyu yere değmiyorsa, düz sandaletlerle çok hoş durur ama boyu biraz uzunsa topuklu ayakkabılarla giymenizi şiddetle tavsiye ederim. İspanyol paça pantolon ile kombin yapmak isteyenlere bir ipucu daha, bu modeller crop toplarla da enfes duruyor. Şık ve geniş tokalı bir kemerle ve büyük aksesuarlarla kombini tamamlamanızı öneririm.


 

 

Bol Paça Jean Kombinleri Sizin de Öncelikli Tercihiniz mi

Son dönemde skinny jean yerine daha çok mom jean ve bol paça jean modelleri ile sokak modasının şekillendiğini görüyoruz. Yüksek beller, salaş kesimler tüm kadınların öncelikli tercihi olmaya başladı. Her tarza adapte olabilen bol paça jean modelleri ile sanırım tişörtler, sweatshirtler ve de basic parçalar daha salaş ve cool görüntü sağlıyor. Bu durum da bol paça jean kombinleri ile aramızdaki sınırları kaldırmaya yetiyor.


 

 

Siyah Bol Pantolon Kombinleri Klasiğin Çok Ötesinde

Her kadının dolabında mutlaka vardır siyah bir pantolon. Siyah pantolon kombinleri her zaman kurtarıcıdır, zor zamanlarda yetişir imdada. Ama konumuz bol pantolonlar olunca, siyah bol pantolon kombinleri klasiğin çok ötesinde demekten kendimi alamıyorum. Çünkü bu kombinlerin duruşu, sadeliği, netliği bir başka. Kesinlikle minimal giyinmekten hoşlananların denemesi gereken günlük kombinler arasında olmalı.


 

2021 Yılının Şort Kombinleri için yazımıza tıklayın.

 

Beyaz Pantolon Kombinleri İle Şıklığa Kim Hayır Diyebilir ki

Yine bir klasik… Beyaz pantolon kombinleri yine vazgeçemediğimiz parçalardan... Beyaz pantolon ile harikalar yaratmak çok zor olmasa da, beyaz bol pantolon ile harikalar yaratmak bir nebze zorlayabilir. Çünkü beyaz bol pantolon ile denge sağlayacak, sizi olduğunuzdan zayıf gösterecek üst ve ayakkabı seçimine biraz daha dikkat etmeniz gerekecek. Doğru parçalarla eşleşen kombin ise sizi parlatacaktır. Burada üstünüze oturan bir gömlek tercihi yapabilirsiniz ya da yine beyaz dar bir bluz tercihi ile tek rengin gücünden faydalanabilirsiniz. Bacak boyunuzu uzun göstermek için topuklular kurtarıcınız olacaktır. 


 

Ve bol pantolon ile oluşturulan diğer kıyafet kombinleri ile sizleri başbaşa bırakıyorum. Bu yazın favorisi olacak, ama kışın da popülerliğine devam edecek bol pantolon kombinleri ile şıklığı ve rahatlığı bir arada yaşarken, stil sahibi görüntünüzle de dikkat uyandıracaksınız. Ama bol paçalı pantolon kombinleri ile göz alıcı stiller yaratmak için lütfen paça boyunuza dikkat edin. Yerleri süpüren paçalarla kimse şık olamaz. O yüzden pantolonunuzu düz ayakkabıyla kullanacaksanız paçalarının yere değmeyecek ama ayakkabınızı da tam göstermeyecek uzunlukta olmasına dikkat edin. Topuklu ayakkabıyla da kullanacaksanız paçaların ya bileklerin üzerinde kısa ve bol olması yada topuk uzunluğunda ama yine yere değmiyor olması önemli, unutmayın! :)


Beyaz ispanyol paça jean pantolon her dönemin favorisi, yine mavi jean gömlekle harika bir kombin oluşturmamış mı?

 

Turuncu bu yılın en canlı tonlarından, bol pantolon ve ceket olarak çok göz alıcı değil mi?

2021 yazının moda renklerini öğrenmek için tıklayın.

Sonbahar için hoş bir alternatif, kareli bol pantolon üzerine üste oturan bir kazak yağmurlu günlerde kurtarıcınız olabilir.

 

Yelek ve bol pantolon ikilisi bu yıl denemeye değer bir kombin kesinlikle...

Etiketler: beyaz pantolon kombinleri, kıyafet kombinleri, günlük kombinler, siyah pantolon kombinleri, bol paça pantolon kombinleri, ispanyol paça pantolon kombin, geniş pantolon kombinleri, siyah ispanyol paça pantolon kombin, bol paça jean kombinleri
Haziran 10, 2021
Listeye dön