2021 Yazının En İyi Saç Renkleri

pimood, saç renkleri, bitter çikolata, karamel saç renkleri, badem kahve saç rengi, bakır saç rengi, pastel renkler, sütlü kahve

2021 YAZININ EN İYİ SAÇ RENKLERİ

 

Saç renkleri de moda ve güzellik alanındaki diğer her konu gibi biz kadınların gündeminde yer alıyor. Her sezon trend olan saç renkleri olduğu gibi tabi ki klasik, modası asla geçmeyen renkler de mevcut. Siz de her daim trendler ışığındaki yeni saç renklerine ve bu renklerle oluşturulan yeni stillere hazır mısınız yoksa klasiklerden asla vazgeçmem, risk almam, cesur denemeler yapamam diyenlerden misiniz? Hangi gruba dahil olursanız olun, bence yazımız ilginizi çekecek. 2021 yazının en iyi saç renkleri dosyasını hazırlarken, popüler olan, iddialı saç renklerine değindiğim gibi, klasiklerden hoşlanan, iddiayı çok tercih etmeyenlere göre de popüler saç renklerini araştırdım. Hadi şimdi listemize göz atalım, 2021 yazının popüler saç renklerinden hangileri sizin tercihlerinize uygun bir bakalım.

 

 

“Ruj Renkleri: 2021 Yılının Merak Edilen En Trend Rujları” yazımızı henüz okumadıysanız, yazımızı okumak için tıklayın.

 

Kahvenin Hangi Tonunu Alırsınız? : Bitter Çikolata Saç Rengi İle Cazibe

 

Koyu renk saçlar bana hep sert ve çekici bakışları ifade eder nedense. Siyah saç rengi çoğu zaman sert bir ifadenin göstergesi gibi düşünülürken , aslında cazibeli ve özgüvenli bir duruşu da beraberinde getirir bana göre. Siyah, mavi siyah saç renkleri size bahsettiğim gibi sert bir ifadeyi çağrıştırıyorsa ve denemekten uzaksanız, o zaman 2021 yazının favori saç renkleri arasında yer alan bitter çikolata kahvesi denilen saç rengi ile buluşmaya hazır olun. Çünkü bu ton siyah saç rengi kadar sert olmamakla birlikte, koyu renk sevenlerin de kurtarıcısı oluyor. Krem Karamel Tadında Karamel Saç Renkleri İle Sıcak Tonları Karşılayın

 

Yaz ayları için bu kadar koyu tonları tercih etmiyorsanız, sıcak bir ton olan ama kızıllar kadar da alev alev yanmayan tonlara geçiş yapabilirsiniz. Bunlardan biri de karamel saç renkleri. Çoğu kuaför bu tonları balyaj ile elde ederken, siz de saçınızın ana rengi çok koyu değilse, üzerine biraz ışıltı katarak, karamel tonlarındaki balyajlarla yazın doğal görünümüne ayak uydurabilirsiniz ya da seçiminizi tamamen karamel saç rengi olarak yapabilir, tüm saçınıza sıcaklık katabilirsiniz.

 


Kahve Tonlarına Devam Diyorsanız, Sırada Badem Kahve Saç Rengi Var

 

O zaman kahverengi saç tonlarına devam diyoruz ve badem kahve saç rengi ile tanışıyoruz. Bu ton kahve biraz daha açık renkleri tercih edenler için uygun bir seçim olacak. Küllü tonlara doğru da bir geçiş sağlayan badem kahve saç rengi, yaz aylarında bronz tenle uyum içinde görünecektir. Yaz için idealmiş bu renk diyenler, deneyebilirler. 

 


“Makyaj Bazı Nedir? Nasıl Kullanılır?” okumak için tıklayın.


Alev Alev Yanmaya Hazırlanın, Bakır Saç Rengi 2021 Yazının En İyilerinden

 

2021 yazının en iddialı saç renklerinden bir tanesi de bakır saç rengi. Kızıl, kırmızı tonlarını kullanmak çok kolay değildir. Boyası çabuk akar, ilk günkü canlılığı kalmaz, yani kısa sürede malesef ateşi söner. :) Ama yine de hit renklerden biridir, bakır tonlarda yapacağınız seçim de yaz günlerinde sizi alev alev yakacak, cazibenize cazibe katacaktır, emin olun.

 


Pastel Saç Rengi Denemeye Ne Dersiniz?

 

Aslında pastel renkler çoğu zaman daha softluğu ve sakinliği simgelerken, saç renginde pastel tonlar pek öyle olmuyor. Saçlarda son zamanlarda daha çok gördüğümüz bu tonlar, genç kızların da tercihleri arasında yer alıyor. Siz ne dersiniz, pastel saç rengi denemeye değer mi?

  

Sütlü Kahve Saç Rengi İle Klasikten Şaşmayanlar Burada Mısınız?

 

Kahve tonları 2021 yazının en iyi saç renkleri yazımızda oldukça fazla yer buldu. Sütlü kahve saç rengi de yine favoriler arasında yer alıyor. Klasikten şaşmak istemem, sade ve doğal görünüm bana daha uygun diyorsanız, sütlü kahve saç renginize biraz ışıltı katmak için balyaj attırmanız iyi bir tercih olacaktır.

 

 

“Aydınlatıcı (Highlighter) ile Işıltılı ve Doğal Bir Makyajın Sırrı” yazımızı okumak için tıklayın. 
Etiketler: saç renkleri, bitter çikolata, karamel saç renkleri, badem kahve saç rengi, bakır saç rengi, pastel renkler, sütlü kahve
Ağustos 21, 2021
Listeye dön