2021 Tulum Modelleri İle Stilinizi Konuşturun

pimood, tulum modelleri, abiye tulum, salopet tulum, abiye tulum modelleri, kadın tulum modelleri, siyah tulum modelleri, beyaz tulum modelleri, tulumlar, denim tulum modelleri, deri tulum modelleri, denim tulum, deri tulum, siyah tulum, beyaz tulum

2021 TULUM MODELLERİ İLE STİLİNİZİ KONUŞTURUN

2021 yılının son aylarını yaşadığımız bugünlerden 2022’nin ilk aylarına geçiş sağladığımızda da hala popüleritesini devam ettirecek tulum modelleri ile yazıma başlamak istiyorum. Öncelikle kadınların son dönemdeki favorisi olan tulumlar geçmiş yıllardan hatta savaş dönemlerinden hayatımıza girmiş bir kıyafet. 1. Dünya Savaşı yıllarında fabrikalarda çalışan kadınlar için korunma amaçlı üretilen bu model, günümüzde en şık davetlerin, gündüz ve gece organizasyonlarının hatta düğünlerin, nişanların ve günlük stilin en çok rağbet gören modelleri arasında yer alıyor. Abiye tulum modasında farklı kumaş ve model çeşitleri ile zenginleştirilen tulum stili, daha salaş formlarda günlük kullanıma da rahatlıkla sızıyor. Stilimizde bu kadar yer bulun tek parça mucizevi ürünü biraz daha yakından inceleyip, onunla nasıl stiller yaratabiliriz bir bakalım.

 

1- Abiye Tulum ile Bir Düğün Organizasyonunda Daha Modern ve Daha Gösterişli Olmak

Abiye tulum doğası gereği alaturkalıktan çok uzak hatta bir o kadar da şık ve göz alıcı bir parça olarak moda dünyasında yer buluyor. Özellikle vücut ölçüleri uygun kadınlar için abiye tulum modelleri ile harikalar yaratmak mümkün hem de tek bir parça ile. Üst farklı alt farklı kumaş seçenekleriyle iki parça algısı yaratılan tulum modellerinin yanında sadece tek bir kumaş cinsiyle de abiye modeller ortaya çıkarılıyor. Tulum kombininizi şık topukluyla ve göz alıcı aksesuarlarla tamamladığınızda gecenin en göz alıcı kadını olabilirsiniz. 

 


“Abiye Saç Modelleri 2021 - Yılın En Güzel Saç Modelleri” yazımız için tıklayın.

 

2- Beyaz Tulum Modelleri Günlük Şıklığın Çok Daha Ötesinde

Beyaz artık yaz ve kış sıklıkla tercih edilen renkler arasında yer alıyor. O yüzden yağışsız kış günlerinde beyaz tulum modelleri ile günlük stilinizde harikalar yaratabilirsiniz. Bu tarz tulum modelleri gündelik koşturmacanın dışında, gün içi organizasyonlarınızda rahatlıkla tercih edebileceğiniz, kendinizi hem şık hem de konforlu hissedebileceğiniz parçalar arasında yer alıyor. Vücut hatlarını kolayca çıkarabileceği için, sıkı ve ince bir vücut yapısına sahip olmak beyaz tulum modelleri tercihi yapmak için oldukça önemli.

 


3- Siyah Tulum Modelleri Sokak Stillerinin Favorileri Olmaya Aday

Sadelik, konfor ve çabasız şıklık... Gündelik stilinizde aradığınız şey bu üç kelime ise, siyah tulumlar tam size göre. Kanvas tarzı kalın kumaştan üretilen farklı renkleriyle de oldukça fazla dikkat çeken, hatta savaş dönemindeki kadınların giydikleri tulum modellerine en yakın olanları işte şimdi sokakları fethediyor. Bu eşsiz parçayı zevkinize göre kovboy çizmeleriyle, şık bir stilettoyla ya da spor ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz. Oldukça rahat olan bu model kışın üzerinize alacağınız bir ceket ile de çok farklı bir tarza bürünebilir. 


 

Mom Jean Kombinleri 2021 yazımızı okumak için tıklayın.

 

4- Deri Tulum Fikrine Nasıl Bakarsınız?

Deri tulum modelleri de tulum modasında farklı bir yere sahip. İddialı bu parçaları stilinize katarken kombindeki diğer parçalarda sadeliği elden bırakmayın. Şık ve elegan görünüm için deri tulum hoş bir alternatif olabilir.

 


5- Denim Tulum İle Şıklığın Şifrelerini Keşfedin!

Denim parçalar rahatlığın öncü simgeleridir her zaman. Denim tulum da bu rahat parçalardan biri. Denim kumaşı öncelikle salopet tulum modelleri ile deneyimlemeye başlamıştık. Sonrasında daha şık ve cool modellerle sokak stillerimize sızmaya devam etti. Şimdilerde denim tulum modelleri şık ve rahat kombinlerin başrol oyuncularından olmaya başladı. Deri ceketler ile blazerlar ile ya da trençkotlar ile rahatlıkla kombinlenebilen denim tulumlar her zaman gardıroplarımızın favorilerinden olmalı.

 


“2021 Yılının En Göz Alıcı Abiye Elbise Modelleri” yazımızı okumadıysanız, tıklayın. 
Etiketler: tulum modelleri, abiye tulum, salopet tulum, abiye tulum modelleri, kadın tulum modelleri, siyah tulum modelleri, beyaz tulum modelleri, tulumlar, denim tulum modelleri, deri tulum modelleri, denim tulum, deri tulum, siyah tulum, beyaz tulum
Ekim 27, 2021
Listeye dön