Blog Başlık

 • Mayıs 24, 2021 2021 Yılı Moda

  2021 YAZININ MODA RENKLERİ ÇOK HOŞUNUZA GİDECEK

  Maalesef kayıp bir 2020 yılından sonra, umut dolu, heyecanlı ve enerjik 2021 ilkbahar - yaz modası bizleri bekliyor. Sezonun trendlerine geçmeden önce, yaptığım araştırmalar sonucunda yazılarıma bu yazın moda renkleri ile başlamak istiyorum. 2021 yaz trendlerini de tek tek ele alacağım blog yazılarımda, her şeyden önce modanın kalbi ve ışıltısı olan renklerden bahsedelim. Gri gökyüzünü, kara bulutları ve soğuk kış günlerini de geride bıraktığımıza göre, sıcacık, enerjik ve içimizi ısıtan yaz renkleri ile birazcık neşelenelim, derim. 

  Bu yazın moda renkleri arasında sıcak renkler de var, soğuk renkler de. Hatta nötrlendiğimiz, bizi dengeleyen, sakinleştiren tonlar da. Pantone’un 2021 ilkbahar - yaz modası için belirlediği, defilelerde de farklı tonlarıyla önümüze sunulan trend renkleri tek tek inceleyelim.

  bu yazın moda renkleri, bu sene moda renkler, bu sene hangi renk moda, yaz modası, bu yaz ne moda, yaz renkleri, ilkbahar yaz modası
 • Mayıs 10, 2021 Makyaj

  GÖZ ALTI KAPATICILARINI DOĞRU KULLANIYOR MUSUNUZ?

  Benim gibi inanıyorum ki bazılarınız da göz altı halkaları ile oldukça fazla sorun yaşıyorsunuz. Benim için oldum olası göz altı morlukları problem teşkil etmiştir. Kesin çözümünü maalesef bulamadığım ve sadece genç yaşlarımdan itibaren göz altı kapatıcısı ile iyi bir ikili olduğumuz doğrudur. Göz altı gibi hassas bir bölgenin bu kadar uygulamaya maruz kalması da tabi ki çok tercih edilir bir durum değil. Ama göz altı morlukları ile yaşamanın zorluğunu, ifadenizde her daim var olan yorgunluğu silemediğiniz için, “uykusuz mu kaldın?” gibi sorulara cevap vermek zorunda kalmanın hissettirdiği sıkıntıyı benim gibi yaşayan bilir. En kötüsü de kendinizi iyi hissetseniz de koyu halkalardan dolayı yorgun görünmek ve bu nedenle kapatıcı sürmeden dışarı çıkamamak. Makyaj yaparken iyi bir gözaltı kapatıcı ürünü seçmek ve onu doğru bir şekilde uygulamak oldukça önemli. Bu yazımda size doğru bir göz altı kapatıcı nasıl seçilir ve nasıl uygulanır? bunlardan bahsetmek istiyorum ve arada sunacağım göz altı kapatıcısı önerileri ile belki siz de iyi tecrübeler yaşarsınız ve paylaşırsınız. 

   

   

  göz altı kapatıcısı, kapatıcı, en iyi göz altı kapatıcısı, gözaltı kapatıcı, kapatıcı önerileri, göz altı kapatıcısı öneri, göz altı kapatıcı nasıl kullanılır, göz altı kapatıcı nasıl seçilir, concealer önerisi
 • Mayıs 15, 2021 Makyaj

  8 ADIMDA IŞILDAYAN VE BRONZ GÖRÜNÜMLÜ MAKYAJ

  Yaz aylarında özellikle daha çekici ve canlı görünmek isteyenler için bronz makyaj kaçınılmaz oluyor. Güneşin zararlı etkisini yüzünde deneyimlemek istemeyenler artık yüksek koruyuculu güneş kremleri ile yüzlerini koruma altına alırken, vücutlarındaki bronzluğu beyaz kalan yüzlerine yansıtmak için, bronz makyaj tekniklerini ve ürünlerini kullanarak, bu farkı ortadan kaldırıyorlar.

    

  Ayrıca, bronz makyaj ürünleri ile yapılan kahve tonlarındaki bu makyaj çeşidi sadece yaz aylarında değil kışın da koyu ten tercih edenler için ideal bir alternatif oluyor. Üstelik bu makyaj uzun yıllardır her dönem makyaj trend listelerinin de ilk sıralarında yer almaya devam ediyor. 

  Dünya yıldızlarının da bronz makyaj uygulamalarıyla daha vurucu gözlere ve çekici bakışlara ulaştıkları ortada.  

  Şimdi sizlere bir kaç adımda bronz makyaj uygulama adımlarından bahsetmek istiyorum. Kullanacağınız bronz allık, bronz ruj gibi ürünlerle ilgili de bir kaç önerim olacak. Hadi şimdi aşamalara tek tek bakalım.

  bronz makyaj, bronz allık, bronz tene makyaj, bronz göz makyajı, bronz ruj, bronz makyaj ürünleri
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR