Blog Başlık

 • Haziran 30, 2021 2021 Yılı Moda

  YAZ AYLARI İÇİN EN İYİ BLAZER CEKET KOMBİNLERİ 2021

  Sıcak yaz günlerinin başladığı bu dönemde, siz siz olun blazer ceket kombinleri ile stilinizi oluşturmaktan vazgeçmeyin. Blazer ceket de aynı jean ya da beyaz gömlek gibi her daim elinizin altında olması gereken parçalar arasında yer alıyor. Bu yazın en etkili ve göze çarpan blazer ceket modelleri ise en renkli olanları. Yazın ruhunu renkleriyle yansıtan blazer ceketlerin en canlı tonlarını gardıroplarınıza katmaktan çekinmeyin. Bu yaz, çılgın renklerle hazırlanan blazer ceket kombinleri ile daha da eğlenceli ve enerjik geçecek.

  blazer ceket, blazer ceket modelleri, blazer ceket kombinleri, spor blazer ceket
 • Haziran 28, 2021 2021 Yılı Moda

  EN İYİ CROP BLUZ KOMBİNLERİ 2021

  Gardıropların en iddialı parçalarından olan crop bluzlar her kadının tercihi olmasa da bir çok kadın için son yılların vazgeçilmez parçaları arasında yer alıyor. Crop bluz kombinleri özellikle yaz aylarında pek çok farklı stilde karşımıza çıkarak, sokak modasının dikkat çeken looklarından oluyor. Crop bluz kombinleri için uygun vücut hatlarına sahip olmak gerekse de, bazı tüyolarla giyilmesi cesaret isteyen bu kombinleri daha uygulanabilir hale getirebiliriz. Şimdi 2021 yılının en iyi crop bluz kombinleri arasında yer alabilecek bazı görsellerle bu iddialı trendi yorumlayalım.

   

  pimood, crop bluz kombinleri, jean crop bluz kombini, etek crop bluz kombini
 • Haziran 10, 2021 2021 Yılı Moda

  BOL PANTOLON KOMBİNLERİ İLE YAZA DAMGA VURUN!

  Son yıllarda bol pantolon kombinleri oldukça revaçta. Bol pantolon ile doğru kombin yapılan parçalar sayesinde hem daha uzun hem daha cool hem de rahat olabilirsiniz. Buradan yola çıkarsak, günlük kombinler arasında oldukça fazla tercih edilen geniş pantolon kombinleri ile bu yazı da oldukça stil sahibi bir şekilde geçirebilirsiniz. Hem de belki de hiç denemediğiniz şekillerde denemeler yaparak. Nasıl mı? Kombin ipuçlarını yazının devamında bulabilirsiniz. 


   

  beyaz pantolon kombinleri, kıyafet kombinleri, günlük kombinler, siyah pantolon kombinleri, bol paça pantolon kombinleri, ispanyol paça pantolon kombin, geniş pantolon kombinleri, siyah ispanyol paça pantolon kombin, bol paça jean kombinleri
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR