Blog Başlık

 • Ekim 06, 2021 2021 Yılı Moda

  ABİYE SAÇ MODELLERİ 2021 - YILIN EN GÜZEL SAÇ MODELLERİ

  Abiye saç denilince aklımıza düğünlerde, nişanlarda abiye elbiseler ile uyum sağlayabilecek saç modelleri geliyor. Aslında son dönemde abiye elbise modellerinde de abiye saç modellerinde de oldukça fazla doğallığa gidiliyor ki bence bu çok da yerinde bir karar. Abiye saç modelleri abartılı topuzlar, kabarık dalga dalga hazırlanmış saçlardan bir tık öteye gitti. Sadeliğin içindeki güzelliği bulma yolunda hemen herkes adım atarken, bu trend saçlara nasıl etki etmiş bir görelim. 

  Belki de bu yakınlarda bir arkadaşınız evleniyordur ve siz giyeceğiniz elbiseye yakışacak bir saç modeline henüz karar verememişsinizdir. O zaman yazımıza bir göz atın ve sizi en iyi tanımlayacak abiye saç modeli kararınızı verin.   

  abiye saç, abiye saç modelleri, abiye saç modelleri 2021, abiye dağınık topuz modelleri, abiye kısa saç modelleri, abiye at kuyruğu modelleri, abiye topuz saç modelleri
 • Eylül 20, 2021 2021 Yılı Moda

  2021’İN EN GÖZ ALICI ABİYE ELBİSE MODELLERİ

  Son hızla devam eden düğün, nişan sezonu biz kadınları da hummalı bir abiye elbise arayışına sokuyor. Pandemi dolayısıyla eski düğün anlayışı biraz olsun değiştiği gibi, abiye tercihleri de yaş gruplarına göre değişkenlik gösteriyor. 2021 yılında ağır abiye elbise modelleri yerine biraz daha sade ve modern abiye modelleri karşımıza çıkıyor. Açık hava düğünlerinde kısa abiye modelleri öne çıkarken, siyah abiye yine her mevsimin vazgeçilmezleri arasında yerini kimselere bırakmıyor. Normalleşme sürecinde olduğumuz, tam olarak normalleşemesek de düğün, nişan gibi kutlamalarla biraz olsun pandeminin etkilerinden uzaklaştığımız günlerde en özel kıyafetleri seçebilmemiz için, yılın favori düğün elbiseleri dosyasını incelemeye koyulalım, ne dersiniz?   

  abiye, abiye elbise, abiye modelleri, nişan elbisesi, büyük beden abiye, gece elbisesi, uzun abiye elbiseler, düğün elbiseleri, abiyeler, kısa abiye, abiye elbise modelleri 2021, 2021 abiye modelleri, siyah abiye, kısa abiye modelleri
 • Ağustos 26, 2021 Makyaj

  KIZIL SAÇ RENGİNİN EN KIŞKIRTICI TONLARI

   

  Kızıl saç fanatiklerinden misiniz yoksa kızıl saçı asla kullanamam diyenlerden mi? Açıkçası ben kırmızıya dönük kızıl saçları çok iddialı buluyorum ve kullanamam diyorum ama kızıl kestane saç rengi ya da daha koyu kızıl tonlar bana daha yakın geliyor. Tabi bakır, kırmızı tonlarında kızıl saç rengi kullanan ve müthiş yakışan kadınlara da hayranlıkla bakıyorum. Kızıl saç rengi kullanımı zor olsa da, ışıltısı ve farklı tonlarıyla aslında her ten rengine uyabilecek bir seçim oluyor çoğu zaman. Saç boyası markaları da birbirinden farklı kızıl saç tonları ile kadınları mest ederken, renklerin ruhundaki kışkırtıcılığa da karşı konulamıyor.

   

  Şimdi kızıl saç renginin en kışkırtıcı tonları ile buluşmaya hazır mısınız? Bu yazıda size bu konuda bir nebze fikir vermeye çalışacağım. Teninize en uygun kızıl tonu bulmak da size kalıyor tabiki. :)   

  kızıl saç, kızıl saç rengi, kızıl kahve saç boyası, kızıl saç tonları, bakır kahve saç rengi, kızıl kahve saç rengi, kızıl tonları, kızıl kestane saç rengi, koyu kızıl saç boyası, koyu kızıl
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR