ABİYE MODELLERİ

 

Zarif, şık, elegan Pimood abiye elbise modelleri en mutlu günlerinizde, düğün, nişan, mezuniyet, özel davetler ve şık kokteyllerde sizlere eşlik ediyor. Payetlerin, satenlerin, dantellerin özel tasarımlarla buluşması, ortaya göz alıcı abiye elbise modellerini çıkarırken, sizleri de günün yıldızı yapıyor. Hem modern hem de klasik sevenlere farklı alternatifler sunan Pimood, abiye elbise konusunda sınır tanımıyor. İstenilen her detayı elbisenize katabilen Pimood, sizi en özel gününüze en özel abiye kıyafet ile hazırlıyor.

 

Abiye Elbise Modelleri İle Göz Kamaştırmaya Hazır Olun

 

Her yaş grubundan kadının beklentisine yanıt bulabilen Pimood abiye elbiseler, sezonun trendlerine de ayak uyduruyor, klasik sevenleri de mutlu ediyor. Gece elbisesi ile bir kokteyle katılmak isteyenlere oldukça sade, yalın ama bir o kadar göz alıcı modellerle alternatifler sunarken, kısa, şık ve feminen bir stil arayanlara da koleksiyonun daha dinamik abiye elbiseleri eşlik ediyor. Özellikle yaz düğünlerinde, nişanlarında açık havada gerçekleşen organizasyonlarda klasikten uzak, modern, enerjik, renkli ve cıvıl cıvıl abiye elbise modelleri tercih edilirken, daha şık düğün mekanlarında, otellerde yapılan özel günlerde uzun abiye elbiseler kadınların olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Buradan yola çıkarak oluşturulan Pimood abiye koleksiyonunda yer alan abiye elbise modelleri, her kadını en özel gününde mutlu etme yolunda ilerliyor.

 

Uzun Abiye Elbiseler İle Zarif, Kısa Abiye Elbiseler ile Dinamik Olma Zamanı

 

Abiye denilince akla ilk gelen uzun abiye elbiseler olsa da, günümüz modern çağında artık rahatlığın ve konforun ön plana çıktığı bu zamanlarda, abiye tercihleri de çoğu zaman mekan ve organizasyon ayırmaksızın kısa abiye modellerinden yana olabiliyor. Uzun abiye elbiseler ile klasik ama zarif bir duruş sergilemek mümkünken, kısa abiye elbiseler ile daha enerjik ve dinamik stillere imza atılıyor. Bunun yanında ne kadar değişen çağa ayak uydurmaya çalışılsa da, hala büyük bir kısım uzun abiye elbise tercihi yaparak, zarif, alımlı ve cazibeli görünmek istiyor. Pimood da tüm bu tercihleri göz önüne alarak her zevkten ve yaş grubundan kadınlara özel abiye alternatifleri sunuyor.