• Haziran 02, 2021 2021 Yılı Moda

  MOM JEAN KOMBİNLERİ 2021

  Anne jeani olarak da tanımladığımız, 80’lerden günümüze taşınan en kıymetli jean modellerinden biri de mom jean olsa gerek. 2000’li yılların başından bu yana döne dolaşa trend listelerine giren ve farklı kombinlerle yaratıcılığı zirvelere çıkaran mom jean kombinleri yine 2021 yılının gözdesi olmaya aday. İlk bakışta kombin yapması zor gibi görünse de, uygun parçaların buluşması sonucu ortaya etkileyici ve cool kombinler çıkarmak mümkün. Yaz, kış hatta dört mevsim mom jean kombin seçimlerinden vazgeçemeyenlere, mom jean kombin önerisi almak isteyenlere bol seçenekli bir stil yazısı hazırladım. Hadi şimdi klasik mavi bir mom jean ya da farklı renk ve modellerdeki mom jean örnekleriyle neler yapılabilir bir bakalım. 


   

  siyah mom jean kombinleri, beyaz mom jean kombinleri, mom jean altına bot, mom jean kombin yaz, yırtık mom jean kombinleri, bej mom jean kombinleri, mavi mom jean kombinleri, gri mom jean kombinleri, mom jean gömlek kombini, mom jean ceket kombini
 • Mayıs 22, 2021 2021 Yılı Moda

  2021 ŞORT KOMBİNLERİ İLE BU YAZ TRENDİ YAKALAYIN 

  Şort denilince bir çoğumuzun aklına rahat, tarz, feminen, cool ve şık stiller geliyor. Pek çok güzel sıfatı üzerinde barındıran bir parça ile yapılan kombinler tabi ki 2021 ilkbahar yaz sezonu içinde de en trend kombinler arasındaki yerini hemen alıyor. Pek çok farklı stilde şort kombini hazırlamak mümkün. Burada asıl önemli olan nokta, yazlık kot şort kombinleri arasında yer alacak parça seçimlerinde. Hem vücut yapınıza uygun hem de trendler ışığında hazırlanacak şort kombinleri ile hem şık, hem feminen, hem de rahat bir tarz oluşturabilirsiniz. 

  Şimdi birkaç farklı seçenekle 2021 ilkbahar yaz şort kombinleri dosyamızı açalım ve sıcak havalarda bu eşsiz parçanın nimetlerinden faydalanalım.

  şort kombinleri, yazlık şort kombinleri, gömlek şort kombinleri, yüksek bel şort kombinleri, kot şort kombinleri, şort kombini, yazlık kot şort kombinleri, kot sort kombinleri, sort kombinleri, en trend kombinler, şort gömlek kombinleri
 • Mayıs 24, 2021 2021 Yılı Moda

  2021 YAZININ MODA RENKLERİ ÇOK HOŞUNUZA GİDECEK

  Maalesef kayıp bir 2020 yılından sonra, umut dolu, heyecanlı ve enerjik 2021 ilkbahar - yaz modası bizleri bekliyor. Sezonun trendlerine geçmeden önce, yaptığım araştırmalar sonucunda yazılarıma bu yazın moda renkleri ile başlamak istiyorum. 2021 yaz trendlerini de tek tek ele alacağım blog yazılarımda, her şeyden önce modanın kalbi ve ışıltısı olan renklerden bahsedelim. Gri gökyüzünü, kara bulutları ve soğuk kış günlerini de geride bıraktığımıza göre, sıcacık, enerjik ve içimizi ısıtan yaz renkleri ile birazcık neşelenelim, derim. 

  Bu yazın moda renkleri arasında sıcak renkler de var, soğuk renkler de. Hatta nötrlendiğimiz, bizi dengeleyen, sakinleştiren tonlar da. Pantone’un 2021 ilkbahar - yaz modası için belirlediği, defilelerde de farklı tonlarıyla önümüze sunulan trend renkleri tek tek inceleyelim.

  bu yazın moda renkleri, bu sene moda renkler, bu sene hangi renk moda, yaz modası, bu yaz ne moda, yaz renkleri, ilkbahar yaz modası