• Ağustos 16, 2021 2021 Yılı Moda

  ŞİFON ELBİSELER: 2021 ELBİSE MODASINA BAYILACAKSINIZ

   

  2021 elbise modelleri arasında en çok göze çarpanlardan biri şifon elbiseler oluyor. Şifon elbise her mevsim giyilebilen, uçuş uçuş, rengarenk ve oldukça ışıltılı tarzıyla her kadının gönlünde taht kuruyor. Oldukça farklı stillere eşlik eden şifon elbise modelleri günlük giyimde de çoğu zaman kadınların kurtarıcısı oluyor. Bu kadar alternatifli kullanılabilen bir parçayı daha yakından incelemeye ne dersiniz? Bakalım 2021 yaz sezonundan başlayıp sonbahara ve hatta kışa da eşlik edecek şifon elbise modelleri ile nasıl stiller oluşturabiliriz.   

   

  şifon elbise, şifon elbise modelleri, elbise modelleri, 2021 elbise modelleri
 • Ağustos 11, 2021 2021 Yılı Moda

  SEZONUN ÖNE ÇIKAN MAYO & BİKİNİ MODELLERİ

  Her yaz sezonunda, tatile çıkmadan önce mutlaka yapılan, olmazsa olmaz alışverişlerden biri de plaj için olanlar değil mi? :) Her yaz yakinen takip ettiğimiz bikini ve mayo modelleri ile  sezonun trendine uygun olarak satın alınan her renk ve model mayo ve bikiniler sahillerde daha çok ışık saçmamıza neden olmuyor mu? :)

  Öyleyse şimdi değineceğim 2021 plaj modası ile bu yıl sahillerde neler trend, hangi mayo ve bikini modelleri favoriler arasında, mayokini modelleri hala tercih ediliyor mu, bir bakalım.   

  bikini modelleri, mayo modelleri, 2021 plan modası, mayokini modelleri
 • Temmuz 08, 2021 2021 Yılı Moda

  2021 YILININ ÖNE ÇIKAN GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ MODELLERİ

  Siz de yaz, kış güneş gözlüğü ile yaşayanlardan mısınız? Güneş gözlüğü denince artık akla ilk gelen mevsim yaz olmamakla birlikte, güneş gözlükleri soğuk ve güneş olmayan havaların da vazgeçilmez aksesuarları haline geldi. Yüz şeklinize uygun bir modelin seçilmesi önceliğiniz olması gerekirken, gözlük trendleri listelerine göz atmadan seçim yapmamanız önemlidir. Çünkü güneş gözlüğü modası, klasik güneş gözlüğü modelleri dışında da sıkça değişim göstermektedir. Her sezon yeni trendlerin eskilerine yol verdiği tüketim çağında, en moda güneş gözlükleri neler sizinle paylaşmak istiyorum. 


   

  gözlük trendleri, güneş gözlüğü modası, bu senenin moda gözlükleri, en moda güneş gözlükleri, bu senenin gözlük modası, gözlük modası, trend güneş gözlükleri, gözlük modelleri, güneş gözlüğü modelleri